10 Липня 2018 | 960

Волонтери з Кам’янця-Подільського врятували пекінеса, що впав у розщелину

У нашому житті завжди є місце добрим справам і справжнім дивам. Так, собака породи пекінес, що потрапила у кам’янисту розщелину в заказнику «Совий яр», була дивом врятована волонтерами з Кам’янця-Подільського.

Помітив бідолаху громадський активіст з Кам’янця-Подільського Дмитро Бойко, але самотужки витягнути собаку не вдалось. Тож він залишив наляканій тваринці попоїсти та, повернувшись додому, одразу написав пост у Facebook з проханням допомогти.

На заклик про допомогу відгукнулись волонтери з громадської організації «Душа бродяги», які опікуються у Кам’янці-Подільському безпритульними тваринами.

Хочу висловити слова подяки, чуйності та гордості, що у нашому місті є такі люди, як Анжела Поджинская, Тетяна та Сергій Олинець та громадська організація порятунку та догляду тварин «Душа Бродяги», які одразу відгукнулися і допомогли врятувати малого пекінеса, чим ще раз довели, що таке можливе не тільки по телевізору у розвинених європейських країнах, США та Австралії, але й в нашому маленькому Кам’янці, – написав Дмитро у Facebook.

Волонтери звертаються до мешканців сусідніх населених пунктів! Можливо хтось саме з вас чи ваших знайомих днями загубив вірного друга! Він в надійних руках!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: