27 Січня 2018 | 745

Волонтери у Кам’янці-Подільському готові власноруч долучитись до будівництва притулку для тварин

26 січня у міській раді під час круглого столу громадські активісти та влада міста обговорили майбутнє безпритульних тварин у Кам’янці-Подільському. Зокрема учасники розглянули варіанти створення притулку для чотирьохлапих.

Черговим поштовхом до обговорення стала петиція голови громадської організації «Душа бродяги» Анжели Поджинської, яка разом з волонтерами опікується долею безпритульних тварин у місті.

реклама

Як зазначив директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинский, для притулку міська рада ще раніше виділила земельну ділянку розміром 2 гектара по проспекту Грушевського неподалік заводу «Модуль» та розробила проект будівництва.

Проект розбитий на дві черги. Перша черга проекту передбачає будівництво приймального відділення, маніпуляційної та стерелізаційної кімнат, карантинного відділення, ізолятора, майданчика для вигулу тварин, очисних споруд та 40 вольєрів для 64 собак. Загальна вартість робіт першої черги на 2012 рік становила 3 мільйони 736 тисяч гривень.

Друга черга передбачає будівництво 128 вольєрів для 205 собак, гаража та кухні.

Я буду звертатись на сесії міської ради з проханням виділити кошти на корегування цієї документації, – зазначив Бабчинський. – Це буде перший крок.

Проте волонтери виступили з пропозицією не чекати на будівництво притулку. Вольєри та маленьку кухню вони готові облаштувати самостійно. Просять лише надати у їх розпорядження виділену для притулку землю або невеличке приміщення. Це дозволить, за їх словами, вже найближчим часом створити місце для перетримки тварин після стерилізації.

Заступник міського голови Сергій Бабій запропонував волонтерам одразу після круглого столу написати заяву, відповідно до якої будуть здійснюватися подальші кроки у цій справі.

Також у міській раді планують провести конкурс в системі «Prozzoro» для того, щоб відлов, стерелізація та вакцинація здійснювались комплексно однією організацією. На 2018 рік у міському бюджеті передбачено 40 тис. грн на стерилізацію та 80 тис. грн на відлов. Участь у конкурсі можуть взяти як комунальні та приватні підприємства, так і громадські організації. Тому волонтерам порадили також подавати заявку на конкурс.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

19
2

Поділитися з друзями:

реклама