24 Квітня 2017 | 2306

Волонтер змагань у Кам’янці-Подільському врятував дівчину на сплаві

22 квітня в рамках відкриття турсезону-2017 у Кам’янці-Подільському вперше пройшов І Всеукраїнський ТУРатлон «KANYON». Учасники змагань з різних областей України мали нагоду перевірити свої сили одразу на декількох етапах: біг по пересіченій місцевості, підйом-спуск скелями каньйону, сплав по річці Смотрич та велопробіг.

Найбільше труднощів виникло під час сплаву по річці Смотрич. Сноутюби, які використовувались для сплаву, не були розраховані на таку «пригоду». Більшість учасників опинились у воді, а зважаючи на те, що температура повітря була далеко не весняною, такі купання приємними чи безпечними аж ніяк не назвеш.

splav5

Ось відгук про сплав учасника туратлону, фотографа Олексія Рєзіна, який він залишив у своєму блозі: «Дорослий туди (від ред. – у сноутюб) не вміщається, тому, щоб не замочитись, доводилось тримати кут пресом. За півхвилини такої греблі я зрозумів, що діла не буде і ця штука, як не веслуй, не пливе, а крутиться на місці. Тому, діставшись мілини, просто встав та пішов по воді. З рештою, до кінця цього етапу у мене залишився сухий лише комір. Та мені пощастило більше, ніж багатьом учасникам. Багато хто перевернувся та пішов під воду з цієї штуки».

«Піти по воді» вирішила і учасниця туратлону з Чернівців, КМС України з велосипедного спортуЛюбов Бойко. Але для дівчини це мало не обернулось трагедією.

«На самому маршруті рівень води був максимум по коліна, але біля фінішу – дещо вищим. Дівчина відхилилась від маршруту і злізла із сноутюба, щоб швидше пройти етап, – розповідає  Віктор Годний. –  Учасниця не розрахувала, що там більша глибина. Вона злякалась, відпустила сноутюб і почала кликати на допомогу. Потім пірнула під воду. В цей момент волонтер змагань – Василь Нікітюк, який працює системним адміністратором в готелі «7 Днів», роздягнувся і поплив витягати учасницю. Дівчина подякувала за порятунок, але від теплого одягу відмовилась і побігла на новий етап».

Після пригоди, що сталась під час сплаву, Любов Бойко, як справжній спортсмен, зібралась з силами і навіть здобула перемогу у змаганнях серед жінок.

splav

На фото Любов Бойко в зеленій куртці.

Загалом змагання залишили у спортсменів гарне враження, але наступного разу організаторам потрібно краще подбати про засоби безпеки – шоломи і спас-жилети.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: