17 Жовтня, 2020 | 900

Володимир Гурман: варто покладатись на досвідчені команди. Експерименти не на часі

Все менше часу залишається до виборів депутатів у місцеві ради, і багато хто з цікавістю вивчає кандидатів: потрібно знати тих, за кого голосуємо, і тих, хто гідний представляти інтереси свого округу і його мешканців.

Цього тижня з виборцями у Кам’янець-Подільському районі зустрічався кандидат в депутати Хмельницької обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»  Володимир Гурман.

Детальніше про кандидата читайте за посиланням: Володимир Гурман: Хочу і можу робити добро

Одна із зустрічей відбулася у селі Субіч. Саме сюди Володимира Гурмана запросила кандидатка на посаду голови Китайгородської ОТГ від партії «Батьківщина» Євгенія Коритнік. Серед найболючіших питань мешканців – катастрофічний стан дороги до села.

Займаючись будівництво доріг, точно знаю наскільки це необхідно. І якщо центральні автомагістралі намагаються будувати-латати, то про шляхи до сіл згадують в останню чергу. А це важливо, адже всі ми бачимо тенденцію – населення у селах все менше, як і перспектив для їх розвитку», – наголошує Володимир Гурман та додає, – «Маю бачення як залучити інвестиції для будівництва доріг. Це дасть можливість розвинути інфраструктуру невеликих населених пунктів.

Кандидат охоче спілкувався з виборцями, відповідав на всі питання, при цьому було помітно, що багато питань він знає, бачить шляхи їх вирішення і готовий це реалізовувати.

Паралельно з тим, як Володимир Гурман спілкувався з виборцями, прибула дорожня техніка Кам’янець-Подільського ДЕУ.

Спеціалісти розпочали ямковий ремонт дорожнього покриття від села Грушка до села Подільське. Також дорожні бригади розпочали укладку асфальту на дорозі від села Демшин до села Рогізна, – повідомив кандидат у депутати облради мешканцям.

Під час зустрічі з виборцями були обговорені багато сфер життєдіяльності: розвиток інфраструктури району, благоустрій сільських населених пунктів, закріплення на місцях молодих фахівців, кадрова політика, транспортне сполучення, оплата праці та багато іншого.

Зараз, коли йде активна агітаційна кампанія, варто придивитися до професіоналізму кандидатів і серйозності політичних команд. Експерименти не на часі, адже через пандемію країна в досить скрутному стані.  Вибір має бути усвідомлений. Партією, яка знає, що робити у кризовий період та може взяти на себе відповідальність за непрості але дієві рішення, є «Батьківщина», представником якої є Володимир Гурман.

Мені не байдуже, як живуть люди в місті і районі, – говорить кандидат у депутати. – І я знаю, що разом ми можемо вирішити багато. Зустрічаючись з жителями округу, деякі питання, наприклад, ті, які вимагають додаткового вивчення, обов’язково записую. Адже, не дивлячись на те, кого обере народ представляти свої інтереси, ті проблеми, які громадяни озвучують, потрібно вирішувати.

Нагадуємо, що Володимир Гурман балотується по виборчому округу №7, у територіальному виборчому списку партії «Батьківщина» – №1.

Вибори до Хмельницької обласної ради відбудуться 25 жовтня. Виборчі дільниці працюватимуть з 8:00 до 20:00.

З біографією кандидата Володимира Гурмана можна ознайомитись за посиланням.

 

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: