20 Жовтня, 2020 | 1012

Володимир Гурман: у «Батьківщини» є план невідкладних заходів у боротьбі з COVID-19

Команда партії «Батьківщина» разом із кандидатом у депутати Хмельницької обласної ради Володимиром Гурманом вже побувала у багатьох селах. Серед останніх Врублівці, Велике Залісся, Пудлівці, Голосків Кам’янець-Подільського району.

Скрізь схожі проблеми: ремонт доріг, встановлення та ремонт вуличного освітлення, соціальний захист населення, справедливий розрахунок за паї.

Селянам живеться не легко, багато з них виїжджають у міста або за кордон. Це демонструє: якісні зміни необхідні не лише на місцевому рівні, але й у державі. Тому і балотуюсь від «Батьківщини» – команди професіоналів, які готові працювати для України і її громадян, – розповів Володимир Гурман.

Окремою темою для обговорення у всіх громадах стало зростання захворюваності на COVID-19, участі держави в наданні медичної допомоги населенню, а також виживання громадян в умовах пандемії.

Більше півтори тисячі випадків коронавірусу на Кам’янеччині, з них – чотири десятки летальних. Ця інфекція забирає життя людей, знищує економіку. Ми повинні об’єднати всі зусилля у боротьбі з COVID-19, – наголосив Володимир Гурман у своїй промові, – Звертаю увагу, що фахівці команди Тимошенко розробили план невідкладних заходів, оперативна реалізація якого допоможе вберегти життя та здоров’я мільйонів людей. Їх невідкладно потрібно втілювати.

5 невідкладних кроків передбачає:

 1. відкриття єдиної багатоканальної гарячої лінії, номер якої знатиме кожен українець, і куди за допомогою звертатимуться всі, хто відчує перші симптоми коронавірусу;
 2. забезпечення безкоштовними тестами, які мають братися впродовж доби після звернення на гарячу лінію, і робитися за 24 години;
 3. запровадження мобільних бригад, забезпечених автотранспортом, засобами індивідуального захисту та наборами для тестування – хворі не повинні виходити з дому для консультації з лікарем і здачі аналізу;
 4. надання безкоштовних ліків усім, хто отримав підтвердження хвороби, за протоколом, затвердженим Міністерством охорони здоров’я;
 5. розгортання додаткових ліжок та перепрофілювання лікарень під допомогу хворим на COVID-19.

Передвиборча програма Володимира Гурмана, як кандидата у депутати Хмельницької обласної ради,  включає окремий розділ щодо охорони здоров’я. Він передбачає:

 • утримання та розвиток існуючої мережі лікарень, поліклінік, амбулаторій та ФАПів в кожному населеному пункті. Їх матеріально-технічне та медикаментозне забезпечення на сучасному рівні.
 • Використання коштів місцевого бюджету для введення надбавок до посадових окладів медичних працівників за роботу в особливих обставинах та за високі досягнення в професійній діяльності.
 • Організація мобільних медико-діагностичних пунктів, які здійснюють профілактичну, діагностичну та консультаційну функції за місцем роботи або проживання громадян.
 • Надання бюджетної допомоги хворим при проведенні дороговартісних операцій.
 • Створення умов для розгортання та функціонування мережі соціальних аптек.
 • Покращення автопарку служби «швидкої допомоги» та гарантування дотримання нормативів надання екстреної медичної допомоги.

Вибори до місцевих рад відбудуться вже цієї неділі, 25 жовтня. Важливо усвідомити: обирати потрібно професіоналів та серйозні політичні команди. Експерименти та жарти – не на часі, адже через пандемію країна в досить скрутному стані, – наголошує Володимир Гурман. 

Нагадуємо, що Володимир Гурман балотується до Хмельницької обласної ради від міста Кам`янця-Подільського та району, у територіальному виборчому списку партії «Батьківщина» знаходиться під №1.

 

Поділитися: