10 Вересня 2018 | 261

Військовослужбовці з Кам’янця-Подільського взяли участь у благодійному марафоні

Військовослужбовці Центру розмінування у Кам’янці-Подільському та 201 навчального центру долучилися до благодійного легкоатлетичного кросу «Юніфаєр», який 9 вересня організували і провели військовослужбовці другої об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади.

Участь у забігах, а це дистанції на 26,1км, 15, 10 та 5 км взяли більше півсотні українських і канадських військовослужбовців. Як повідомляє прес-офіцер Андрій Агєєв, ця спортивна акція має доброчинний характер, мета якої – збір коштів за рахунок добровільних внесків усіх його учасників.

Даний марафон був започаткований у Збройних силах Канади 5 років тому і проводиться щорічно восени, – підкреслив командир об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади майор Джошуа Бай. – Легкоатлетичний забіг має назву «Юніфаєр», ідентичну з назвою нашої операції. Кошти від нього надходять до канадських фондів і спрямовуються на лікування та реабілітацію військовослужбовців Канади, які отримали поранення під час участі у бойових діях чи при проходженні військової служби в армії та на підтримку членів їхніх родин.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков у свою чергу додав, що для українських військовослужбовців участь у забігах – честь.

За три роки тісної співпраці з канадськими колегами ми стали великою родиною, – наголосив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков. – Для нас участь у цьому благодійному спортивному святі – честь, пропозиція надійного, дружнього плеча, демонстрація шани та поваги до військовослужбовців Канади, які були поранені при виконанні бойових завдань, – підкреслив офіцер.

У підсумку було зібрано майже 12 тисяч гривень благодійної допомоги, яка буде спрямована на потреби поранених військовослужбовців та ветеранів Збройних сил Канади.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: