10 Травня 2017 | 522

Військовий капелан з УПЦ КП опікуватиметься Кам’янець-Подільською військовою частиною

10 травня група військовослужбовців з Кам’янця-Подільськогоу рамках чергової ротації від’їхала у зону бойових дій для виконання службового обов’язку.

Проводжав військових у дорогу протоієрей Олександр (Цісар) УПЦ КП, який відтепер буде військовим капеланом нашої військової частини. Про це повідомляє сайт міської ради.

У коментарі Vdalo.info командир 48-ої окремої інженерної бригади Кам’янця-Поділького, полковник Віктор Коршок повідомив, що на сьогодні робота військових капеланів до кінця не налагоджена. Тому отець Олександр, який отримав дозвіл від свого керівництва, буде виконувати цю функцію на волонтерських засадах.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів, з 15 травня у всіх бойових частинах та підрозділах будуть введені посади військових капеланів. Передбачається, що священнослужителі працевлаштовуються з укладенням відповідних трудових договорів у підрозділи Збройних Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби та належатимуть до персоналу цих військових формувань, тобто стануть військовими священиками (капеланами).

Слід зазначити, що з початку збройного конфлікту священники інших конфесій з Кам’янця-Подільського також регулярно відвідують українських військових на сході.

Також відмітимо, що одним з принципів роботи військових капеланів є рівність всіх конфесій, віруючі яких проходять службу у Збройних Силах України.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
4

Поділитися з друзями:

реклама