25 Жовтня 2018 | 461

Військові навчання Ardent Defender: кам’янецькі сапери-кращі у протидії вибуховим пристроям

Військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ, які дислокуються у Кам’янці-Подільському, повернулися з міжнародних навчань Ardent Defender – 2018, які пройшли на канадській військовій базі «Борден», що у місті Міфорд, в штаті Онтаріо.

Як повідомив у Facebook прес-офіцер ЗСУ Андрій Агєєв, метою міжнародних навчань, участь в яких взяли військовослужбовці з більше ніж 20 країн, було відпрацювання повного циклу протидії загрозам від вибухових пристроїв у комбінованому, міжвідомчому, багатонаціональному та громадському середовищі, фокусування на ефективне управління на оперативному і тактичному рівнях, максимальному зменшенні загрози від вибухонебезпечних предметів у контексті операцій з підтримання миру.

Українські сапери вперше беруть участь у міжнародних навчаннях такого масштабу, – підкреслив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков. – Вдвічі приємніше, що першопрохідцями стали саме наші – з Центру розмінування. Крім наших та канадських саперів до навчань долучилися представники з понад 20 країн світу. Крім великої кількості учасників заходу, які впродовж трьох тижнів мали змогу поділитися своїм досвідом в галузі розмінування, навчання Ardent Defender – 2018 приваблювало ще й тому, що вони чи не єдині у світі пропонують детальне, реалістичне й всеосяжне тренування в усіх аспектах протидії вибуховим загрозам. А звідси – вдосконалення вмінь та навичок, які знадобляться саперу як у миротворчих операціях так і на полі бою, – переконаний начальник Центру.

А завершували програму навчань змагання з визначення найкращої групи з протидії вибуховим пристроям. За результатами змагань одностайним рішенням суддів переможцями визнано українських саперів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

20
0

Поділитися з друзями:

реклама