30 Листопада 2018 | 130

Війною ограновані поезії презентують у Кам’янці-Подільському

8 грудня в Галереї мистецтв відбудеться презентація поетичної збірки «В.О.П. – війною ограновані поезії», присвячена Дню Збройних Сил України. Лунатимуть пісні та вірші, народжені на війні.

Збірка вийшла у видавництві «ДІПА» (Київ) і це перший подібний проект в Україні. Семеро чоловіків і жінка – усі учасники бойових дій, тому їхнє поетичне слово – свідчення очевидців, відображення відчутого та пережитого в поезії. До збірки відбиралися вірші, а не люди, під текстом здебільшого стояло лише прізвище автора. Вже потім виявилося, що усі вони незвичайні люди. Двоє акторів, журналістка, музейний співробітник, чиновник міністерства освіти, лікар…

Вірші в книзі різні, як і люди. Хтось вправніше володіє словом, хтось має досвід, хтось почав писати вже на війні. Цінність не в майстерності, а в щирості, котра має донести до людей, що їхні солдати мають живі чутливі серця, що кров і смерть не владні над людською душею.

Минулий час підвладний цензурі та ретуші, але не дано змінити слів, що були сказані та записані. Віршами взагалі складно брехати, вони народжуються занадто глибоко в душі.

Збірка зібрала гарні відгуки читачів та преси, швидко розповсюдилася по країні. Тепер із нею мають змогу познайомитися і кам`янчани. Захід призначено на 14:00 годину, вхід вільний, запрошуються усі небайдужі до живого поетичного слова, переданого з війни. Проведе презентацію автор-упорядник збірки Артур Закордонець – учасник АТО, член НСПУ.

Сторінка заходу в Facebook.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: