31 Липня 2017 | 686

Вірус гепатиту «А» у Дністрі: воду в Кам’янці перевірятимуть щотижня

Для того, щоб виключити небезпеку потрапляння антигенів гепатиту А, що були виявлені у Дністрі в Чернівецькій області, екологи обласного центру ініціювали щотижневу перевірку води у найбільших водних артеріях області.

Про це в коментарі виданню «Є» повідомив заступник директора державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ярослав Главацький.

«Хмельницький центр лабораторних досліджень МОЗ, що має акредитацію на проведення вірусологічних досліджень, щотижня перевірятиме воду у Кам’янці-Подільському, Новій Ушиці та на міському пляжі обласного центру. Ці перевірки триватимуть доти, доки ситуація з гепатитом не стабілізується. Маю надію, що колеги з Чернівецької області незабаром проінформують, що Дністер чистий», – зазначив Главацький.

Нагадаємо, минулого тижня лаборанти Хмельницького перевірили воду у Дністрі і підтвердили, що вона не заражена.

Перед тим працівники Сокирянського районного відділу лабораторних досліджень ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» оприлюднили інформацію про виявлення в річковій зоні Дністра вірусу гепатиту «А».

Міський голова Михайло Сімашкевич доручив 28 липня КП «Міськтепловоденергія» посилити заходи з очистки води в Кам’янці-Подільському.

Фото ілюстративне

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама