15 Квітня 2019 | 298

Військові Кам’янця зустріли канадців в рамках восьмої ротації

У Центрі розмінування відбулася перша зустріч командування Центру з військовослужбовцями Збройних сил Канади, які в рамках восьмої ротації прибули до України.

Нагадаємо, що з 2015 року в Кам’янець-Подільському проходить програма підготовки саперів за участю канадських колег, яка дає можливість удосконалити професійний рівень військовослужбовців обох країн.

Під час зустрічі заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк висловив слова вдячності попередньому командиру навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» підполковник П’єру Леру за співпрацю, якісну організацію процесу підготовки та порозуміння, а також висловив сподівання, що  програма підготовки саперів й надалі буде продовжуватися та розвиватися.

У свою чергу новопризначений керівник навчально-тренувальної місії підполковник Фредерік Коте подякував командуванню та особовому складу Центру розмінування за теплий і гостинний прийом. Він запевнив, що докладатиме всіх зусиль задля того, аби всі задуми та плани, започатковані попереднім складом місії, були реалізовані та втілені в практичну площину двосторонньої співпраці військових саперів обох країн.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: