25 Жовтня 2022 | 3581

Відключення не лише аварійне, але й планове: як дізнатись графік

Сьогодні, 25 жовтня, частина Кам’янця-Подільського залишилась без світла. Зокрема мова йде про селище Смірнова та селище цукрового заводу.

Енергетикам вдалося усунути наслідки сьогоднішнього аварійного відключення високовольтної електромережі.

Але, як повідомили в АТ Хмельницькобленерго, до частини споживачів було ще й запроваджено обмеження споживання електричної енергії, обмеження споживання потужності та графік аварійних відключень, згідно з вказівкою НЕК «Укренерго».

Це вимушений, але вкрай потрібний процес. Наслідки рашиських атак не просто подолати, енергосистема потребує стабілізації та зменшення дефіциту електричної енергії.

У випадку суттєвого зростання споживання електричної енергії у години вечірнього піку цілком ймовірне додаткове введення графіка аварійних відключень.

Будь ласка, зберігайте спокій. Використовуйте електричну енергію раціонально та свідомо! Не користуйтесь енергоємним обладнанням, вмикайте техніку почергово. Разом ми подолаємо ці труднощі, – закликають енергетики.

Міський голова Михайло Посітко повідомив, що графік погодинного відключення на сьогодні «Хмельницькобленерго» не повідомило.

Станом на 18:00, аварійне відключення застосовано на вулицях міста  в районах Піздамче, Біланівки, мікрорайону, деяких вулицях центру, «цукрового заводу». Відновлено постачання в центрі, в районі «Смірнова», частині вулиць центру,  цукрового заводу.

Як отримати сповіщення?

Для отримання сповіщення про відключення та очікуваний час відновлення розподілу електроенергії – зафіксуйте обраний канал комунікації (номер телефону, електронну поштову скриньку) в розділі «Комунікації» Особистого кабінету споживача енергоресурсів. Функція доступна для побутових та непобутових споживачів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

24
31

Поділитися з друзями:

реклама