18 Квітня 2017 | 272

«Відділ кадрів» шукає спонсорів на краудфандингу

«Відділ кадрів» – сучасне, україномовне розважальне шоу, яке стартувало в Кам’янці-Подільському. Але виключно на ентузіазмі молодих людей робити такий проект вкрай важко. Тому команда «Відділу кадрів» виставила проект на краудфандингову платформу «Na-Starte», де відтепер кожен може підтримати кам’янчан.

Ось що розповідають про себе автори «Відділу кадрів»:

«Досі в Кам’янці не було такого розважального шоу, у якому можна було б дізнатися про талановитих містян, фестивалі, події та цікаві факти про місто. Тому ініціативна група вирішила створити проект, який буде цікавим не лише кам’янчанам, а й українцям загалом.

Для того, щоб ми мали змогу знімати наше шоу далі, нам потрібні фінанси, тому звертаємося до вас за допомогою.

Наша передача складається із 3 частин:

Студія

У студії шоу «Відділ кадрів» двоє ведучих – Іванна Шептицька та Ростислав Шаркевич. До студії приходять відомі кам’янчани, котрих знають та наслідують і якими захоплюються: письменники, художники, музиканти, КВН-щики, спортсмени, актори, танцівники…І це далеко не повний список!

«Шопопалошоу»

У Кам’янці–Подільському дуже часто проходять різні концерти. Зірки всеукраїнського рівня полюбляють виступати саме тут. Кореспондент Георгій Торяник, ведучий постійної рубрики «Шопопалошоу», спілкується із українськими селебріті на різноманітні теми просто за кулісами концертів.

«Крок за кроком»

Вадим Беник, відомий кам’янецький КВН-щик, спілкуватиметься із місцевими жителями. Деякі відповіді, до речі, вас здивують!

У «Відділі Кадрів» також будуть постійні спеціальні випуски про туристичні та історичні цікавинки, молодіжні проекти, подорожі та сюжети про інші міста України.

Також щонеділі у нас буде цікавий розіграш: квитки на популярні фестивалі, книги, брендовий одяг, диски, сертифікати на участь в різноманітних тренінгах та багато іншого. Подарунки, до речі, часто готують гості програми!

viddil

Наш бюджет

Проект «Відділ Кадрів» на даний момент не має комерційної вигоди, адже витрати на виробництво передач, сюжетів, оренда техніки, студії та реквізиту відбувається за власний кошт режисера.

Після успішного запуску шоу очікуємо партнерів-спонсорів для кожної із рубрик

Ми щодня шукаємо цікавих гостей в студію, знімаємо сюжети та інтерв’ю, скетчі, накопичуємо матеріал. Нам це подобається і Ваша підтримка допоможе проекту «Відділ Кадрів» жити і робити цей світ якскравішим.

Допоможи робити якісний український контент!»

viddil

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
1

Поділитися з друзями:

реклама