9 Березня 2017 | 1531

Відчуваєш себе вдома: враження від концерту «Океан Ельзи» в Нью-Йорку

Україна – країна, де народились ми з тобою, це наша домівка, земля, на якій ми проросли корінням.  Але не всім судилось пити воду із рідної криниці, тому що ми – емігранти, яких доля повела у світи шукати можливостей аби розв’язати руки, зціплені не за власним бажанням. Але духом ми завжди українці, хоч і американської, канадської, австралійської чи ще якоїсь землі. І ми живем на чужині, маючи у серці українське слово і пісню.

Минулої суботи (4 березня) вулиці Нью-Йорка заговорили моєю рідною мовою, на Time Square замайоріли жовтоблакитні прапори, око зраділо барвистому українському віночку, тому що сталевий птах приніс на крилах українську пісню і «Океан Ельзи». Так, Святослав Вакарчук і його команда об’єднали у стінах The Theater at Madison Square Garden українців із різних куточків Америки.  Я особисто летіла із Техасу.

oe new jork1

Чи може тому, що це був мій перший концерт, але  враження були неймовірно яскраві і живі. Відчуваєш себе вдома, а не вкрапленням  у цю мозайку людських доль і світів.

У хорошої музики немає вікових обмежень, тому й аудиторія складалась не лише з молоді. Музика – це не лише розвага, це життя, це історія і пам’ять.  Весь зал (більш ніж 5 500 чоловік) стояв, вшановуючи останню «Мить» наших хлопців, Героїв, яких уже не повернуть. І боліло усім…

Ми випили цей концерт до дна, шаленіючи від гарячої крові у холодному Нью-Йорку. І нам було мало…

Дякуємо тобі, Святославе, за твоє сонце і душу, яку ти вкладаєш у свою пісню.  Тієї ночі багатонаціональна Америка поступилася місцем українській вишиванці…

Дякую…

Світлана Чернова, випускниця К-ПНУ ім. І.Огієнка

Хьюстон, Техас

Майже весна….

Нагадаємо, що «Океан Ельзи» виступить у Кам’янці-Подільському 26 травня. Концерт відбудеться на мотобольному стадіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: