23 Травня 2019 | 811

Ветерани України записали рішуче звернення до Володимира Зеленського

Ветерани України з різних куточків України, в тому числі і з Хмельниччини, записали відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, в якому висунули ряд вимог.

У зверненні вони зазначили, що відчувають відповідальність за подальший вектор розвитку України та будуть впливати на нього будь-якими методами задля зміцнення обороноздатності та боротьби із зовнішніми і внутрішніми ворогами України.

У зв’язку з насиченим інформаційним полем навколо Вашої особистості та Вашого оточення ми не до кінця розуміємо, чи збігаються Ваші особисті погляди на подальший курс розвитку країни із поглядом тих, хто проливав кров і віддавав життя за нашу державу,–  йдеться у повідомленні.

Також ветерани наголосили, що готові поділитися своїм баченням роботи у секторі безпеки та соціальної підтримки побратимів у будь-який час і будь-яким зручним для Зеленського способом.

Також ветерани висунили свої основні вимоги. Зокрема, рішуче викорінити з українського політикуму представників проросійських сил і змусити їх відповідати за скоєні злочини, сприяти перегляду інституту громадянства, скласти перелік колаборантів і зрадників, проявити політичну волю в покаранні корупціонерів і їхніх спільників та всебічно підтримувати становлення новоствореного Міністерства у справах ветеранів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

27
2

Поділитися з друзями:

реклама