18 Липня 2019 | 438

Верховний суд виніс рішення щодо вирубки дерев у каньйоні річки Смотрич

Верховний суд України став на сторону Кам’янець-Подільської міської ради у справі про видалення самосіву і аварійних насаджень у каньйоні річки Смотрич.

Про це повідомив у Facebook міський голова Михайло Сімашкевич.

«Довга судова тяганина стосовно проведення робіт у Смотрицькому каньйоні нарешті закінчилася! Сьогодні маємо висновок Верховного Суду України, і він такий: міська рада не порушила закону під час видалення самосіву і аварійних насаджень біля річки Смотрич», – написав Сімашкевич.

Він нагадав, що що три роки тому до прокуратури надійшла скарга на рішення виконкому щодо розчищення каньйону, називаючи це «передумовами для знищення природно-заповідного фонду». Відповідно, Кам’янець-Подільська прокуратура через суд вимагала скасування цього рішення.

Зазначається, що справа пройшла Хмельницький окружний адміністративний суд, Вінницький апеляційний і після касаційної скарги була розглянута Верховним судом України.

«За цей час проведено численні перевірки, обстеження і комісії. Врешті судді дійшли чіткого висновку, який не підлягає оскарженню. Вони постановили, що виконавчий комітет і Департамент ЖКГ діяли в межах чинного законодавства. Порушень не було! Але час ми втратили, бо за три роки долина Смотрича ще більше заросла самосівом, залишилася встеленою поваленими деревами та гіллям», – резюмував мер Кам’янця.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
5

Поділитися з друзями:

реклама