28 Червня 2017 | 427

Велосипедистки з клубу «Веломан Екстрім» – призерки чемпіонату України

У Буковелі завершився чемпіонат України у олімпійських видах з велоспорту на шосе. Для участі, традиційно, прибули усі кращі українські гонщики та гонщиці, щоб протягом тижня з’ясувати хто є найсильнішим у 2017-му році. Серед них і семеро представниць СК «Веломан Екстрім». Троє жінок – Христина Радіонова, Оксана Клячина, Ніна Грузевич; двоє юніорок – Вероника Шуть, Оля Кулинич та двоє дівчат – Юля Калинюк, Вікторія Пархомюк, які спробували свої сили у старшій віковій групі. Усі перегони проводилися на складній гірській трасі з затяжними підйомами та крутими спусками.

Про це йдеться на сторінці СК «Веломан Екстрім» у facebook.

Відмітимо, що Христина Радіонова, Вероника Шуть та Ніна Грузевич є студентками Кам’янець-Подільського національного університету імен Івана Огієнка.

20-го та 21-го червня під час змагань визначили переможців у індивідуальній гонці на час. У 18-ти кілометровому заїзді найкраще себе проявила Христина Радіонова. Вона стала дев’ятою серед жінок та третьою серед спортсменок віком до 23-х років. Оксана Клячіна – 13-а, Ніна Грузевич – 14-а.

gonka31

Юніорок у цій дисципліні обмежили дистанцією у десять кілометрів. Ользі Кулинич тут не було рівних, вона продемонструвала найкращий час та здобула золото. Вероніка Шуть, також далеко не статист у цьому виді, важку дистанцію подолала з третім часом і завоювала бронзу чемпіонату у гонці на час.

Передостанній день національної першості, не зважаючи на гарну погоду, видався важким для організаторів, суддів та тренерів, оскільки за день було проведено дві групові гонки – серед жінок та юніорок. Еліта їхала 90 кілометрів виснажливої гірської траси. Тринадцятеро гонщиць не зуміли підкорити дистанцію. Дев’ятеро не вклалися у ліміт часу, троє були зняті за відставання, а одна взагалі знепритомніла. Наші Христина та Ніна витримали напругу гонки та фінішували на 10-й та 12-й позиції, відповідно, а в категорії U23 посіли друге та четверте місце.

gonka

Серед юніорок визначали переможницю на значно коротшій дистанції – 36 кілометрів. На це учасницям знадобилось півтори години. Наша чемпіонка у гонці на час та лідер юніорського пелотону України Ольга Кулинич вкотре підтвердила свою надзвичайну працездатність. Не довго роздумуючи, вона поїхала у відрив та в результаті закінчила гонку першою. Вероніці Шуть також вдалося відірватися від переслідувачів. Впродовж гонки вона намагалась обмінятися місцями на подіумі з Софією Шевченко, яка виграла у неї гонку з роздільним стартом і знову їхала другою. Вероніка майже діставала суперницю на затяжних підйомах, але змінити ситуацію так і не вдалося. Повтор подіуму серед юніорок, Ольга – чемпіонка, Вероніка – бронзова призерка у груповій гонці. Також непогано себе проявила Юлія Калинюк, вона фінішувала сьомою, Вікторія Пархомюк – десята.

gonka1

Окрім того, за підсумками чемпіонату було скомплектовано збірні команди України для участі у чемпіонаті Європи. До складу кандидатів на участь в категорії «U23» увійшли наші Христина Радіонова та Ніна Грузевич, а у категорії «юніорки» – Ольга Кулинич та Вероніка Шуть.

Вітаємо дівчат і дякуємо за стовідсоткову віддачу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.