Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Перемогу у цьому престижному професійному змаганні виборювали 83 освітян з усіх районів (крім Городоцького) і міст Хмельниччини.
З Кам’янця-Подільського одразу двоє вчителів удостоїлись почесного звання кращих.
Це вчитель української мови та літератури ліцею Пристай Людмила Йосипівна та вчитель фізичної культури НВК №3 Горун Вадим Миколайович.
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.