14 Листопада 2016 | 93

В «Ощадбанку» відклали введення комісії при оплаті за послуги ЖКГ

Раніше планувалось, що з 1 грудня 2016 року «Ощадбанк» запровадить комісію при оплаті за всі послуги ЖКГ в розмірі 3 грн. за кожну платіжку.

Банк відтермінував запровадження цього рішення під тиском Президента України Петра Порошенка, який закликав керівництво «Ощадбанку» скасувати рішення про стягнення комісії за оплату комунальних послуг та направив відповідного листа голові правління публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» Андрію Пишному.

«Правлінням Ощадбанку прийнято рішення про перенесення терміну введення в дію рішення Тарифного комітету щодо впровадження комісії за прийняття комунальних платежів, з метою опрацювання із відповідними органами державної влади механізму, який дозволить залишити безкоштовною оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення (отримувачів субсидій)», – йдеться на офіційній сторінці «Ощадбанку».

Резонанс у суспільстві викликало й повідомлення Антимонопольного комітету України, який визнав незаконним стягнення комісії в банку або в поштовому відділенні при оплаті послуг ЖКГ, оскільки дані витрати вже закладені у тарифи.

Тож 16 листопада планується обговорення законності банківської комісії за оплату житлово-комунальних послуг, що включена у рахунки, Антимонопольним комітетом та представниками банків, органів державної влади та громадськості.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: