21 Грудня 2020 | 1195

В Кам’янці засідав старий склад виконкому: що віришили

Сьогодні у Кам’янці-Подільському під головуванням міського голови Михайла Посітка відбулося засідання виконавчого комітету попереднього скликання, де було розглянуло близько пів сотні питань.

Про це повідомили у пресслужбі мерії.

Зазначається, що важливим питанням залишається формування бюджету громади на 2021 рік. За інформацією начальника фінансового управління Оксани Гут,  новий фінансовий документ ми маємо прийняти, згідно із Бюджетним кодексом, до 25 грудня. Наступного року очікуємо 803 млн грн надходжень. Із них 30 млн грн – це ті кошти, що надійдуть у вигляді податків і зборів від суб’єктів господарювання, котрі працюють на приєднаних до міста внаслідок реформи децентралізації територіях.

Затвердили на засіданні й низку важливих програм медичного, комунального, соціального спрямування на наступний рік. До прикладу, про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, боротьбу з коронавірусом, забезпечення дітей пільгових категорій міської тергромади безкоштовними медикаментами, організацію та створення виїзної служби надання паліативної допомоги, надання медичної допомоги підліткам і молоді, харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, підтримку інтелектуально обдарованих дітей, утеплення будинків, популяризацію туристичного потенціалу територіальної громади тощо.

Детальніше міський голова зупинився на участі Кам’янця у проєкті «Безпека дорожнього руху в містах України». Й, зокрема, на питанні організації такої безпеки по проспекту Грушевського, що, до речі, враховано зазначеним проєктом.

Це дійсно велика проблема. Вона потребує значного виділення коштів, щоб облаштувати, зокрема, паркувальні місця й цим самим розвантажити центральну вулицю, – прокоментував Михайло Посітко. – Нещодавно проводили нараду з представниками Світового Банку. У березні вони готові вийти на фінансування. Але куруюче Міністерство поки не дає дозволу на участь в програмі, адже місто має проблеми з виплатами кредитних зобов’язань. Якщо відтермінуємо їх, розглядатимемо можливість реалізації проєкту. Пропозиція щодо проспекту в ньому дійсно хороша.

Фото: kam-pod.gov.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

32
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: