14 Червня 2022 | 1870

В Кам’янці-Подільському сліпого собаку господарі вигнали після 15 років вірної служби

Історію сліпого собаки Барона, якого знайшли в районі Польських фільварок, розповіли волонтери з Кам’янець-Подільської громадської організації «Душа бродяги».

Довгих 15 років він служив та був вірним своїм господарям! А потім в один день його просто спустили з того ланцюга, який його тримав все життя, щоб ішов помирати. А він зовсім сліпий!!!

Він впав зі скали, лапка попала в карабін, який залишили йому на шиї на згадку про минуле життя. Карабін боляче врізався в лапки та прогнив до кістки. Собака не міг знайти дорогу додому, де його більше не чекають!!!! Хіба це все, на що він заслужив ???

Волонтери з ГО «Душа бродяги» облаштували собаці вольєр , поставили будку!

На жаль, він поки дуже обережно відноситься до нас, не дозволяє його чіпати, можливо, його навіть били, боїться, коли намагаєшся погладити! Йому було важко ходити по сходах на прогулянки, бо в нього пошкоджена задня лапка і можливо і таз!!!! Ми терпляче ставимось до Барона, так кажуть його звати, та чекаємо, коли він буде готовий нам довіряти! – розповідає Анжела Поджинська.

Час лікує в деяких випадках !!!! Скоріш за все в нього немає шансу на родину, бо він старенький , сліпий та поки не дуже контактний з людьми! Боляче, що наші люди не мають серця!!!

ГО «Душа бродяги» опікується багатьма чотирилапими хвостиками. Якщо ви хочете допомогти організації чи конкретно Барону, додаємо контакти волонтерів:

Телефон 0 (97) 236 26 54

Наші реквізити для допомоги

ПриватБанк

Поджинська Анжела

4731 2191 1464 4846

PayPal schwezang@ukr.net

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: