24 Квітня 2019 | 1736

В Кам’янці хочуть збудувати три біогазові установки з переробки курячого посліду

Трастовий фонд Фінляндії обрав два міста – Київ та Кам’янець-Подільський, де планується впровадити пілотні проекти з будівництва біогазових установок з відходів  виробництва.

Як нагадали у прес-службі мерії, в межах Кам’янця є два потужних переробних підприємства – ДП «Довжоцький спиртзавод» та ПАТ «Авіс», які мають відходи виробництва барду та курячий послід, тому будівництво установок є доцільним. Проект попередньо погоджений із Трастовим фондом Фінляндії і через отримання гранду на суму 300 тис. євро  планується розробити проектно-кошторисну документацію.

В подальшому, після тендеру, на території Кам’янця–Подільського буде збудовано три біогазові установки, які вироблятимуть біогаз насамперед із курячого посліду, і вже потім барди, намулу та інших відходів рослинництва.

Для цього з 6 по 7 травня до міста завітають фахові спеціалісти з міста Гельсінкі аби обстежити ділянки виділені під будівництво. Будівництво таких об’єктів дасть можливість додатково мати не лише 8 млн кубів біогазу, а насамперед є абсолютно нешкідливим для навколишнього середовища, екології та людей, резюмують у мерії.

На фото біогазовий завод, eenergy.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

48
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: