10 Листопада 2022 | 2122

В деяких будинках кам’янчан холодно через борги?

У Кам’янці-Подільському триває запуск опалення. Проте не до всіх будинків тепло вже надійшло. Через це містом ширяться чутки про розпорядження не подавати опалення до будинків, в яких є велика заборгованість. Або ж розповсюджується інформація про перекриття подачі тепла через борги чи наявність графіків.

У пресслужбі «Міськтепловоденергія »спростували подібні твердження. 

В процесі подачі теплоносія до помешкань кам’янчан КП «Міськтепловоденергія» керується виключно технічними можливостями котелень та мереж, зокрема і внутрішньобудинкових.

І жодних інших «критеріїв відбору» в процесі запуску опалення не існує. 

Зазначимо, що рівень проплати за надані послуги справді може дещо відтермінувати подачу опалення до багатоповерхівки. Але, знову ж таки, не через факт наявності боргу. А через те, що підготовка мереж до подачі тепла напряму залежить від наявності на це коштів. Саме оплата споживачів – основне джерело фінансування підприємства і робіт, які воно проводить.

Тож справедливо, що в будинках, де більшість споживачів сумлінно сплачують за послуги, мережі були підготовлені вчасно. Коли ж у будинку борги мають більше 80% його мешканців, ресурсів на проведення будь-яких підготовчих заходів обмаль. Тож наразі підприємство змушене проводити роботи, що необхідні для забезпечення надійного теплопостачання таких будинків за рахунок сумлінних платників.

У КП «Міськтепловоденергія» наголошують, що опалення обов’язково отримають абсолютно всі споживачі. На жаль, не всі одразу. А поступово, зважаючи виключно на технічні можливості мереж багатоповерхових будинків. Адже централізованих систем, які б запускалися одномоментно не існує в світі. Тому дуже просимо із розумінням поставитись до ситуації.

До кінця цього тижня теплопостачання буде подано до усіх будинків.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
2

Поділитися з друзями:

реклама