20 Лютого 2019 | 1060

Умови монетизація: не оплатив комуналку на 100% у березні – прощавай субсидія

«З лютого обов’язкова плата не діє! В зв’язку з монетизацією платити за лютий повинні всі субсидіанти стовідсотково!» – повідомили у прес-службі КП «Міськтепловоденергії».

Пов’язано це із запровадження в Україні монетизації субсидій.

Монетизація – це безготівкова форма виплати субсидій. Її отримуватимуть ті, хто подав заяви на отримання пільг на житлово-комунальні послуги після першого січня 2019 року.

Про це сьогодні під час прес-конференції у міській раді повідомила директор департаменту гуманітарної політики Людмила Позинюк:

«Рахунки відкриватимуться в «Ощадбанках». Якщо в отримувачів субсидій після закінчення опалювального сезону залишатимуться зекономлені кошти, вони зможуть за потреби їх отримати».

Друга форма виплати субсидій – грошова, тобто «живими» коштами, – для тих, хто оформив і отримує субсидії з жовтня. Вони виплачуватимуться громадянам в березні за лютий. А саме – з 4 березня. Хто отримує субсидії і пенсії – за графіком отримання пенсій або на картку, або листоношою. Якщо заявник на субсидію є працюючою особою – тоді за грошима потрібно звертатися в «Ощадбанк» з 12 березня. Для цього потрібно взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код, жодних рахунків і карток не буде.

Всю детальну інформацію, аби не формувати черг, можна буде дізнатися завдяки створеній гарячій лінії.

На сьогодні, за даними департаменту соціального захисту, в Кам’янці-Подільському кошти в «Ощадбанку» отримуватимуть 3 233 особи, через Пенсійний фонд – 7 015.

Однак наголошують: платити за лютий повинні всі стовідсотково! Якщо кам’янчани не оплатять житлово-комунальні послуги в березні – надання субсидій припиняється одразу. Після погашення боргу в місячний термін субсидія відновлюється, але в безготівковій формі. Якщо борг продовжуватиметься до квітня – надання пільги можливе лише через рік.

Інформація для всіх: у травні кожен, хто отримує субсидію, повинен звернутися до департаменту соцзахисту і знову заповнити декларації та заяви за новими формами.

Крім того, з першого травня 2019 року розпочинається монетизація пільг. Їх отримувачі також мають прийти до вказаної структури, щоб вказати у заяві, яку саме вони хочуть мати пільгу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
33

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: