10 Травня 2017 | 344

Українського відеоблогера затримали на кордоні з Росією

Відеоблогера Ярослава Гулу, автора проекту «Україна без грошей», не пустили в Росію. На кордоні Росії з Білоруссю Ярослава затримали та 8 годин допитували у ізоляторі, також хлопцю виписали штраф. Про це український відеоблогер повідомив під час прямої трансляції «Вконтакті» з вокзалу у Вітебську.

Хлопець звернувся до друзів у мережі з проханням допомогти дістатись додому в Україну. В Росії Ярослав Гула планував відвідати місто Смоленськ зі своєю звичною ревізією. Напередодні він також не без пригод намагався відзняти програму у Бресті.

«Нас пов’язали, посадили в «УАЗик» і влаштували допит. Мені говорили, що Білорусь – країна суворих законів: клепають штрафи за сміття, за перехід на червоне світло, за куріння в під’їзді, але щоб знімати з автобуса і вести в прикордонний відділ … Брест – це прикордонна зона, поруч Польща, у нас камера , зйомки в самому розпалі, пропуск не зробили (живемо в 40 км від міста), і попались. Хто? Звідки? Українці, оооо … Будете робити нам провокації на 9 травня? Допит влаштували, паспорта перевірили, але місцеві допомогли. Навіть в музеї оборони Брестської фортеці нас завели до директора, розпитували, що знімаємо! По-моєму, це правильно: в країні повинен бути порядок», – розповідає Ярослав на своїй сторінці в «Вконтакті».

gula2

Нагадаємо, в чому полягає ідея проекту «Україна без грошей»: ведучий відправляється у подорож та інспектує кожне місто за п’ятьма критеріями: транспорт, пам’ятки, чистота, привітність та сфера послуг. У результаті перевірки населеному пункту виставляється оцінка від 0 до 5 балів, а після чого складається загальний рейтинг.

У Кам’янці-Подільському Ярослав Гула побував з «ревізією» 10 грудня 2014. З 5 можливих балів наше місто отримало 4,2. Цікаво, що за весь час найвищий бал у програмі – 5,0 отримали тільки три міста: Чернівці, Одеса та Яремче.

Матеріал оновлюється.

Фото зі сторінки Ярослава Гули Вконтакті.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
7

Поділитися з друзями:

реклама