18 Квітня 2017 | 1230

Учні з Кам’янця-Подільського здобули перемогу в конкурсі «Відкривай Україну»

Команда ЗОШ №17 «Об’єктив» стала переможцем одного з етапів  конкурсу «Відкривай Україну» зі своїм соціальним фотопроектом «Фокус на дитину».

«Відкривай Україну» – освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України.

Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть неохідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті.

Команда отримувала поетапні завдання з визначеними дедлайнами. Спершу діти мали проаналізувати та узагальнити проблеми школи, в результаті чого учні зупинили увагу на  відновленні басейну школи, модернізації рекреаційних зон, створенні велопарковки, скейт-парку, зміні ландшафтного дизайну тощо.

Працюючи над проектом «Фокус на дитину» учні мали на меті розповісти, що їх найбільше хвилює в школі та у сім’ї. Проект вони презентували у власній школі та активно розповсюджували в соціальних мережах.

konkurs (1)

Діти самі фотографували та обробляли фотографії. Фінансові витрати взяли на себе учні 7-В класу, які провели щедрування в школі, а зароблені гроші використали на друк фотографій. Організація виставки – ще один, шкільний етап конкурсної роботи.

Склад команди «Об’єктив»: капітан Олександр Колісник,  учні 7-11 класів Яна Герц, Артем Жуковський, Іра Гах, Дарія Коваль, Альона Дулепа, Анастасія Похольчук, Анна Нанега, Сергій Савель, Тетяна Мойсеєва, Тетяна Фішман, а також випускник Володимир Кравчук. Учитель-куратор Ірина Савель.

У разі визнання кращими на завершальному етапі в Києві, учні ЗОШ №17  отримають грантові кошти, за які планують побудувати скейт-парк на мікрорайоні Жовтневому. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Михайло Сімашкевич, який привітав школярів з перемогою.

Всього в конкурсі взяло участь 5 шкіл з Кам’янця-Подільського.

Координатори проекту в нашому місті – Віктор Годний та Оксана Романович.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

19
1

Поділитися з друзями:

реклама