26 Грудня 2017 | 474

Учні Кам’янеччини серед переможців конкурсу інформаційних технологій

На Хмельниччині серед учнів області провели конкурс з інформаційних технологій.

З 27 листопада по 1 грудня 2017 року проходив заочний етап конкурсу. Свої роботи надіслали учні з 13 районів та 6 міст області. Всього було надіслано 48 робіт. Про це йдеться на сайті Хмельницької облдержадміністрації.

За рішенням журі заочного етапу конкурсу на очний етап було відібрано 19 кращих робіт конкурсантів.

20 грудня 2017 року на базі Хмельницького національного університету пройшов очний етап конкурсу в якому взяли участь 17 вихованців із Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Шепетівського, Ізяславського, Красилівського, Білогірського районів та міст Шепетівка, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський.

Захід проводився в трьох номінаціях: програмування, офіс та веб-дизайн. Впродовж трьох години конкурсанти змагалися за першість.

реклама

Учні Кам’янеччини показали наступні результати:

– ІІІ місце в номінації «Програмування» здобув Максим Поліщук , учень 8 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка».

– ІІ місце в номінації «Веб-дизайн» – Олексій Боцяновський, учень 10 класу Довжоцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» Кам’янець-Подільського району.

За сприяння факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Хмельницького національного університету переможців конкурсу буде нагороджено ліцензійним програмним забезпеченням від Microsoft Word.

Фото на головні з Facebook Максима Поліщука

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама