15 Березня 2019 | 316

Учениця Кам’янець-Подільської дитячої художньої школи отримала стипендію ОДА

У четвер, 14 березня, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий вручив персональні стипендії 20 провідним митцям Хмельницької області, обдарованим дітям і творчій молоді, які за рішенням конкурсної комісії визнані найдостойнішими.

Як повідомляється на сайті Хмельницької ОДА, персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік.  Щомісячно протягом року стипендіати серед обдарованих дітей і творчої молоді будуть отримувати по 500 гривень, а стипендіати серед провідних митців області по 700 гривень для розвитку свого таланту та стимул для подальшої роботи.

Мета цієї акції – матеріальна підтримка та заохочення до творчої діяльності митців, сприяння всебічному гармонійному розвитку талановитих дітей.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації, персональну стипендію, зокрема, присуджено учениці 5 класу Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи Анні Нанезі.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама