4 Листопада 2021 | 3700

У середині тижня Кам’янець-Подільський накриє хвиля морозного повітря

Другий тиждень листопада у Хмельницькій області, та зокрема у Кам’янці-Подільському, розпочнеться та закінчиться дощем. В середині тижня прогнозується надходження арктичного повітря та зниження середньої температури до -2°С.

Погода з 8 листопада у Хмельницькій області та західному регіоні

Другий тиждень листопада у Хмельницькій области розпочнеться з помірних дощів. В понеділок 8 листопада в Кам’янці-Подільському очікується вдень до 10 градусів тепла. З вівторка почне надходити холодне повітря, яке досягне Кам’янця-Подільського пізно ввечері. Прогнозується, що 10-11 листопада середньодобова температура становитиме -2°С. З п’ятниці розпочнеться потепління: денні покажчики піднімуться до +7°С. Аналогічна картина спостерігатиметься у всьому західному регіоні. Лише в Карпатах разом з дощем очікується мокрий сніг.

Погодна картина в інших регіонах

Північні області першими відчують наближення арктичного фронту: в Чернігові, Житомирі похолодає вже з вечора 8 листопада. В середині тижня очікується середньодобова температура близько -4°С. Водночас в Києві, за даними Мети, найнижча температура очікується в середу, 10 листопада: вдень вона становитиме +1°С, а вночі знизиться до -1°С.

На сході передбачається наступна картина: в Харкові майже весь тиждень з 8 по 14 листопада дощитиме, лише 11 числа опади припиняться. Саме цей день може стати найхолоднішим: середня температура впаде до -3°С. В Дніпрі слабкі опади пройдуть в понеділок та вівторок, похолодає до -2°С. Проте вже в неділю можна очікувати вдень до +9°С. Похолодає навіть на півдні: в Одесі 10-11 числа можливі нічні заморозки до -2°С, які вже з п’ятниці відступлять під натиском теплого повітря.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: