1 Вересня 2020 | 558

У нас в класі виявили Covid-19: алгоритм подальших дій

Якщо в класі виявлять Covid-19, алгоритм дій буде застосовуватися той же, що й під час виявлення хворих в інших колективах.

Про це розповів під час брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

«Усі, хто буде визначений як контактний з особою, що захворіла, перебуватиме на ізоляції і на 14-й день таким дітям буде проведене ПЛР-тестування. Чи всі учні класу та вчитель вважатимуться контактними – залежатиму від умов навчання та наповнюваності класу. Коло контактних осіб встановлюватимуть під час епідрозслідування. Є чітке визначення того, хто є контактною особою. Це ті, хто протягом понад 15-ти хвилин перебував з хворим на дистанції менше одного метра. В більшості випадків, скоріше за все буде так, що всі учні одного класу вважатимуться контактними, і увесь клас йтиме на самоізоляцію й навчання на цей період припинятиметься.

Що стосується вчителя – його контактність також визначатиметься під час епідрозслідування: враховуватиметься те, чи перебував він в засобах захисту, наскільки близько контактував з учнем тощо. Усім контактним особам на період такої самоізоляції відкривають лікарняний листок», – цитує Романа Примуша видання «Є».

Навчальні заклади самостійно будуть вирішувати питання можливості онлайн-навчання на цей період.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: