21 Квітня 2017 | 338

У Кам’янці стартував ІІ медіа-форум (Програма)

У Кам’янці-Подільському стартував ІІ медіа-форум. Спікер Алі Сафаров, юрист Центру демократії та верховенства права CEDEM, розповів молодим журналістам, чому професійну честь необхідно берегти з молоду, а також привів яскраві приклади того, чому не варто нехтувати авторським правом і в яку кругленьку суму можуть обійтись його порушення. Мова йшла не лише про друковані ЗМІ, а, в першу чергу, саме про інтернет-видання.
Юрист закликав журналісті не брати фото чи інформацію з фейсбуку без погодження з автором, а також не використовувати авторські музичні композиції в роботі з власним відео. Алі Сафаров також наголосив на необхідності гіперпосилань, які вбережуть вас та ваші видання від серйозних фінансових втрат.
Після перерви о 15:00 перед аудиторією виступить Марина Калініна, доцент, викладач Інституту журналістики. Вона розповість про інтегровані комунікації в туризмі. А вже о 16:00 голова і співзасновник “Громадське телебачення. Харьків” Віктор Пічугін розповість про нові тренди в роботі соціальних мереж для ЗМІ.
media-forum-loc1

media-forum-loc2

media-forum-loc3

media-forum-loc4

media-forum-loc5

media-forum-loc6

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама