22 Листопада 2017 | 550

У Кам’янці пройде 99 Битва Стартапів від Startup.Network

5 грудня 2017 року вперше у місті Кам’янці-Подільському відбудеться конкурс бізнес-проектів 99-тої Битви Стартапів на базі міжнародної інвестиційної платформи Startup.Network. Про це повідомляє директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська.

Startup.Network — це Міжнародна Інвестиційна Платформа, яка  допомагає підприємцям швидко знайти перші кошти інвестування для своїх стартапів (проектів), інвесторам — ефективно вкласти гроші. Платформа діє більше 12 років.

Битва Стартапів – це захід для тих, хто має бізнес-ідею, бажає запустити власний проект і здатний переконувати експортну раду (суддів) у доцільності реалізації проекту.

Для презентації запрошуються інноваційні Стартапи, з різних галузей економіки.

Участь в Битві Стартапів БЕЗКОШТОВНА, але тільки для тих команд, які успішно пройдуть попередній відбір.

Якщо Ви хочете спробувати свої сили в інвест-батлі, то на даному етапі Вам потрібно всього лише зареєструвати Стартап, заповнити Анкету на сайті https://battle.startup.network/ua/events/355882/ та чекати результатів від експертної ради  Startup.Network .

99-та Битва Стартапів у Кам’янець-Подільському пройде у два етапи:

І етап. З 17.00 до 18.00 – панельна дискусія.

Успішні підприємці поділяться з молодими колегами своїм досвідом та накопиченими знаннями, розкажуть про останні тенденції у світі інвестування та дадуть цінні поради з побудови бізнесу.

ІІ етап. З 18.00 до 20.00 – презентації стартапів

Перед експертною радою виступлять заздалегідь відібрані проекти. На презентацію одного стартапу буде відводитися 6 хвилин: перші 3 – безпосередньо на виступ автора і ще 3 на питання та зауваження експертів.

Переможцем стане проект, який набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертів.

Дата та час проведення Битви Стартапів: 5 грудня 2017 року, 17:00.
Місце проведення: Готель «7 Днів», конференц-зал №1 (вул. Соборна, 4).

Вхід для гостей безкоштовний за попередньою реєстрацією на сайті Startup.Network  https://battle.startup.network/ua/events/355882/ .

За більш детальною інформацією просимо контактувати з заступником директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста – Кульчицькою Іриною Анатоліївною, тел. 51660 (dpekonom@kam-pod.gov.ua).

Запрошуємо прийняти участь та спробувати свої сили!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: