23 Січня 2018 | 405

У Кам’янці-Подільському пограбували квартиру пенсіонерки

За повідомленням Нацполіції Хмельницької області у Кам’янці-Подільському 21 січня сталась крадіжка майна.

Як йдеться у прес-релізі оперативного зведення Нацполіції Хмельницької області, в ніч на 21 січня по вулиці Космонавтів невстановлена особа проникла до квартири 64-річної місцевої жительки, звідки викрала мобільні телефони «Nokia» та «Samsung», чоловічі кросівки, два гаманці і банківську картку, з якої в подальшому було знято 9000 гривень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями: