22 Листопада 2016 | 248

У Кам`янці-Подільському закликають спробувати свої сили в інтелектуальній грі «Брейн-ринг»

Чи знаєте ви, що двічі на рік, навесні та восени, у нашому місті відбувається «аномальне» явище – кількість розумників у бізнес-центрі «Нова Будова» просто зашкалює, а високий рівень IQ, здається, можна відчути просто на дотик?  Справа в тім, що тут   відбуваються  змагання з інтелектуальної гри «Брейн-ринг». Не став виключенням і сезон «Осінь-2016».

Цього разу участь у чемпіонаті Кам`янця-Подільського взяли 9 команд, які протягом двох місяців боролись за традиційний трофей – статуетку у вигляді сови. Серед учасників – люди різного віку та професій, статків та політичних поглядів, але усіх їх регулярно об`єднує любов до змістовного відпочинку і бажання випробувати свої інтелектуальні сили.

«Мене щоразу вражає, що люди приходять сюди не жалітись один одному на життя, не скаржитись, а  розворушити свої мізки. І , зрештою, місце команди у рейтингу – то питання другорядне, для мене головне – це спілкування з приємними людьми», – каже один з найдосвідченіших гравців Володимир Кріль.

Проте, така миролюбна позиція, притаманна більшості учасників змагань, не знизила  «градус» пристрастей, що кипіли за ігровими столами.

16 листопада у фінальній сутичці двох найтитулованіших суперників – команд «На колесах» та «Ва-банк» – перемогу з рахунком 5:4 здобула команда «На колесах».

У цьому сезоні чемпіонат приймала Група компаній «Нова Будова», призами забезпечили приватне підприємство «Сувенірні тарілки», страхова компанія «PZU» та піцерія «МакСмак».

«Брейн-рингівці» закликають усіх охочих не соромитись і  приєднуватись  до них, адже абсолютна більшість питань стосуються не стільки якихось конкретних знань, скільки спрямовані на загальну ерудицію й логіку. Мінімальна кількість учасників у одній команді – 3 особи. За новинами чемпіонату можна стежити у соцмережі за посиланням https://vk.com/club24326815.

Тут також можна дізнатись про початок наступих змагань.

 

Ольга Ленюк
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама