11 Січня 2018 | 1978

У Кам’янці-Подільському вкотре підняли питання про створення притулку для тварин

Петиція щодо створення притулку для тварин у Кам’янці-Подільському набрала на сайті міської ради 272 з 250 необхідних голосів.

Проблема безпритульних тварин – це одна з найгостріших проблем нашого міста. Кам’янець-Подільський кожного року відвідують сотні тисяч туристів з різних європейських країн, де вулицями не бігають безпритульні собаки та кішки, де це питання уже давно вирішується на державному рівні.  Плануючи й надалі бути туристичним містом, цікавим для європейського туриста, нам необхідно вирішити цю проблему, – зазначалось у тексті петиції.

Отож 10 січня на 49 сесії міської ради громадська активістка, засновник ГО «Душа бродяги» та автор петиції Анжела Поджинська вкотре підняла питання про необхідність створення притулку, що дозволило б без жорстокості та порушення чинного законодавства забрати з вулиць Кам’янця-Подільського зграї безпритульних тварин.

prytulok6

У свою чергу міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що вже дав доручення ЖКГ розробити покроковий план дій для створення притулку. Депутати також запропонували допомогу в написанні грантів, що разом із залученням коштів з міського бюджету дало б змогу розширити проект.

А поки міська влада визначається з послідовністю кроків, Анжела з командою волонтерів вже активно допомагають чотирьохлапим  друзям. На сторінці групи «Душа бродяги» у Facebook  десятки історій боротьби за життя тварин.

prytulok

Фокс-Щасливчик завдяки піклуванню волонтерів став на ноги! І це справжнє диво!

Волонтери лікують собак та кішок, стерилізують, підгодовують. По можливості, перетримують у себе вдома після операцій.

Звичайно, притулок-стерилізатор в рази б полегшив цю роботу.

prytulok5

Цю вівчарку напередодні новорічних свят збила автівка. Волонтери прооперували її у Хмельницькому. Попереду тривала реабілітація.

Як зазначила Анжела Поджинська, на перший час в притулку планується розміщувати тварин, які не можуть самостійно пересуватись, а також тварин після стерилізації. Наступним кроком після стерилізації є влаштування тварин в сім’ї.

prytulok4

Цю красуню, на жаль, не вдалось врятувати. На вулицю її викинув чоловік, який на ринку бере гроші за “влаштування” тварин в сім’ї.

Друзі, не варто чекати. Допомогти тваринам можна вже сьогодні:

Тел.: 067-384-41-99, 097-933-50-10

Картка Приват Банку: 5168 7420 2544 6240 (Анжела Поджинська)

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

75
0

Поділитися з друзями:

реклама