11 Липня 2017 | 2086

На стотисячне місто один комплект обладнання: у Кам’янці намагаються вирішити проблему з паспортами

Кам’янець-Подільський зустрів безвізовий режим величезними чергами у паспортному столі та неабиякими труднощами з отриманням навіть внутрішнього паспорту, вже не кажучи про закордонний.

Обурення кам’янчан, які змушені по кілька діб стояти у чергах та патрулювати біля паспортного столу навіть вночі, нарешті були почуті у владних кабінетах.

Міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся з керівником Кам’янець-Подільського міського відділу Державної міграційної служби України, щоб знайти шляхи розв’язання напруженої ситуації.

І хоча це державна структура, яка не підпорядковується міській раді, спільними зусиллями планується ввести в дію електронну чергу, яка вже давно працює в інших містах України, та придбати додатковий комплект обладнання для оформлення біометричних даних. Оскільки, як виявилось, на стотисячне місто маємо лише один такий комплект.

«Для забезпечення необхідною технікою будемо звертатися з відповідними листами до обласної та державної міграційної служби», – повідомив на своїй сторінці у facebook Михайло Сімашкевич.

Під час зустрічі з регіональними ЗМІ Ганна Тіщенко, начальник візового відділу Департаменту консульської служби МЗС України, зазначила, що очікувати зменшення черг у паспортних столах слід чекати не раніше закінчення туристичного сезону.

Також читайте: Де заховався і як працює «паспортний стіл» у Кам’янці-Подільському.

А як ви оцінюєте роботу Кам’янець-Подільського міського відділу

Державної міграційної служби України?

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
26

Поділитися з друзями:

реклама