5 Травня 2022 | 3476

У Кам’янці відновлять платний проїзд через Замковий міст

У Кам’янці-Подільському планують знову обмежити рух через Замковий міст, як це було до початку вторгнення російських військ.

До такого рішення прийшли фахівці після обстеження технічного стану Замкового мосту. Тому з суботи, 7 травня, відновлюється робота пунктів пропуску (організовує КП «Побуткомбудсервіс»).

Крім того, пропрацьовується нова схема руху в об’їзд, можливість автоматизованої системи пропуску, розглядається перспектива повного обмеження руху на вихідні, – йдеться у повідомленні міської ради. – Наразі тарифи на проїзд не змінюються.

Нагадаємо, що під час масового виїзду людей з міст, які активно обстрілюються рф, та збільшенням транзитного транспорту через Замковий міст, проїзд зробили відкритим. Наразі такого потоку авто немає. Однак рух став неконтрольованим – через міст почали курсувати вантажівки, в тому числі транзитні.

За висновками комісії, яка обстежувала споруду (під головуванням гендиректора НІАЗ «Кам’янець» Василя Фенцура, до складу якої ввійшли головний інженер Петро Мілер, в.о. завідувача відділом реставрації та реабілітації пам’яток Валентин Пагор, начальник відділу з охорони культурної спадщини Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Чухрій і верхолаз підприємства «Гермес-С» Олег Кролик) загалом стан конструкції задовільний.

Але разом з тим фахівці виявили технічні проблеми, які потребують ремонтних робіт і невідкладних обмежувальних заходів. Зокрема: обмежити вібрацію на п’ятиаркову кам’яну конструкцію мосту шляхом обмеження ваги автотранспорту не більше 3,5 тонн і швидкості руху до 30 км/год.

Тому зроблено висновок про необхідність відновити роботу пунктів пропуску автомобілів на вулицях Удовиченка та Замковій у штатному режимі.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

23
42

Поділитися з друзями:

реклама