9 Жовтня 2020 | 439

У Кам’янці суд зобов’язав підприємство допоставити пів тонни пального місту

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою встановлено, що у 2018 році комунальним підприємством Кам’янець-Подільської міської ради за результатами відкритих торгів із переможцем укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти 15,5 тисячі літрів бензину марки А-92 та дизельного пального.

Відповідно до умов правочину загальна вартість товарної продукції склала більше 400 тисяч гривень.

Водночас, після проведення відкритих торгів, всупереч законодавству та положень укладеного договору, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткову угоду. Відтак загальний обсяг пального, що планувалось закупити, зменшено, чим протиправно збільшено ціну за одиницю товару.

«Враховуючи загрозу порушення економічних інтересів держави внаслідок укладення незаконного правочину, за позовом місцевої прокуратури зазначену додаткову угоду судом визнано недійсною. Незважаючи на рішення суду, комунальному підприємству так і не було поставлено частину товару, а тому місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про зобов’язання постачальника виконати умови договору в повному обсязі», – повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар.

Уточнив, що рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено. Тож постачальника зобов’язано здійснити допоставку комунальному підприємству більше пів тонни пального.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

13
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: