У Кам’янці пройде виставка свідчень постраждалих внаслідок війни на сході України

28 жовтня о 14:00 у Виставковій залі Кам’янець-Подільського державного історичного музею відбудеться публічне відкриття мандрівної виставки свідчень «На зламі» про порушення прав цивільного населення під час війни на сході України.

Виставка демонструє особисті переживання 26 цивільних про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства. Інтерактивна виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулися у структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України.

«На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.

Гості заходу матимуть нагоду:

  • Зустрітись з авторами мультімедійного проекту « На Зламі»
  • Взяти участь в екскурсії виставкою
  • Зустрітися з ВПО та постраждалими в наслідок війни у форматі «Відкритої книги».

Виставку «На зламі» відвідали понад 4000 глядачів з усієї країни. Покази відбулися вже у 12 містах України: у червні 2019 з Києва проект вирушив на Схід України до Луганської та Донецької областей, а вже цього року виставку змогли побачити у Дніпрі, Кропивницькому, Черкасах, Житомирі та Вінниці. Зараз виставка демонструється у м. Хмільник Вінницької області.

З питань організації звертайтесь будь ласка до Ольги Бауер 0505368020 , 068 9397605

Захід буде організовано з дотриманням всіх рекомендацій Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: