2 Квітня 2020 | 468

У Кам’янці продавця шаурми оштрафували за порушення карантину

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним місцевого продавця кіоску “Шаурма” за порушення правил карантину і призначив штраф 17 тис. грн. Про це повідомляє видання НГП з посиланням на постанову суду від 25 березня.

Його вина у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується особистими поясненнями, який в судовому засіданні підтвердив факт, що 20 березня перебував на власному робочому місці в кіоску з виготовлення шаурми і здійснював підприємницьку діяльність з виготовлення вищевказаної харчової продукції; протоколом від 20 березня; письмовими поясненнями покупця, який близько 10 год. 45 хв. на вул. Князів Каріатовичів в одному з кіосків купив шаурму за 50 гривень.

Беручи до уваги те, що в особи на утриманні перебуває неповнолітня дитина, суд вважає, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді мінімального штрафу в межах санкції ст. 44-3 КУпАП, оскільки саме такий вид адміністративного стягнення вбачається необхідним та достатнім для виховання особи та запобігання вчинення нових правопорушень як правопорушником, так і іншими особами, – сказано у постанові суду.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: