15 Листопада 2020 | 2350

За заявою чинного заступника міського голови поліція намагалась вивести членкиню ТВК з комісії

Членкиню ТВК Валентину Магілат поліція намагалась вивести з приміщення комісії начебто через хворобу на Covid-19. Сама ж представниця ТВК наполягала, що не хвора.

Про це повідомляють спостерігачі «ОПОРИ».

В полції зазначили, що до них зателефонував заступник міського голови Василь Сукач та заявив про порушення Валентиною Магілат умов самоізоляції.

Коли правоохоронці прибули на місце, члени ТВК попросили їх залишити приміщення, оскільки триває засідання, і зазначили, що відреагують на ситуацію, коли отримають підтвердження про хворобу.

Сама ж Валентина Магілат заперечила інформацію про свою хворобу і зазначила, що жодної довідки у поліцейських бути не може, а також зазначила, що такі їхні дії – спроба зірвати вибори. Інші члени ТВК звинуватили правоохоронців у тому, що вони на 20 хвилин зірвали засідання комісії й попросили їх залишити приміщення. Відтак поліцейські пішли з ТВК.

За словами заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентина Білянського, вчора, 14 листопада, на жінку уже складали протокол про порушення правил карантину.

Наразі, зазначив поліцейський, наявна в поліції довідка про хворобу членкині ТВК містить лише підпис лаборанта, тож правоохоронці намагатимуться отримати належним чином завірений документ з лабораторного центру, а тоді вже прийматимуть рішення відповідно до чинного законодавства.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дії поліції?

5
41

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: