У Кам’янці-Подільському знімають художній фільм про війну в Україні

У Кам’янці-Подільському з початку червня триває робота над короткометражним художнім фільмом про війну в Україні під назвою «Битва за Україну» («Fight for Ukraine»), де буде показано жахи російського вторгнення. Над стрічкою працюють автор ідеї та режисер Андрій Заєць, оператори Богдан Закордонець та Іван Трач. Головні ролі в стрічці виконали акторка театру-студії «SPLASH» (м. Київ) та Народного театру «Тандем» (м. Кам’янець-Подільський) Тетяна Дзюбінська, ведучий та вокаліст гурту «Експансія» Георгій Торяник, блогер, оператор та волонтер Іван Трач. У невеличких ролях в фільмі засвітились Заслужені артистки України, акторки кіно та телебачення Ірма Вітовська-Ванца та Віталіна Біблів.

Фільм розповідатиме паралельні історії збірних образів добровольця Збройних сил України та волонтерки, мешканки одного із прифронтових міст, яка не встигла евакуюватись під час бойових дій. Реальні кадри з хроніки знищення українських міст будуть поєднуватись із відзнятими сценами з героями стрічки.

«Моя героїня це образ, що уособлює кожну українку, якій довелось кардинально змінювати своє життя, тікати з власного дому, ховатись у сховищах, переживати за своїх рідних та не здаватись, волонтерити і допомагати іншим. Цей образ символізує боротьбу українських жінок, які щодня ведуть бій за свою свободу і свою країну, за майбутнє і незалежність України», – розповідає акторка Тетяна Дзюбинська.

«Нашою метою є різноманітні міжнародні кінофестивалі, де ми хочемо показати те, що відбувається в Україні з перших днів російського вторгнення та організація спеціальних благодійних показів в Україні та закордоном для збору коштів на потреби Збройних сил України або на лікування потерпілих цивільних від обстрілів ворожими ракетами. Також ми намагатимемось і надалі створювати різноманітний контент, адже як показує практика благодійних кінопоказів для локального глядача на Хмельниччині – це ефективно і за один сеанс такими фільмами, які ми знімаємо в Кам’янці-Подільському, можна легко збирати на різні потреби наших захисників від 5 до 10 тисяч гривень» – коментує Андрій Заєць.

Посилання на український трейлер:

Посилання на міжнародний трейлер:

Посилання на відео зі знімального майданчика:

Посилання на фотоальбом:

Команда «Битви за Україну»:

Режисер, продюсер та монтажер: Андрій Заєць.

Оператори-постановники: Богдан Закордонець та Іван Трач.

У ролях: Тетяна Дзюбінська, Іван Трач, Георгій Торяник, Ірма Вітовська-Ванца, Віталіна Біблів, Олексій Лисий, Ольга Завалішина, Віталій Івановець, Володимир Мазуренок, Олександр Рудик, Борис Шагієв та інші.

Дизайнер з гриму: Віталій Івановець.

Дизайнерка по костюмам та реквізиторка: Ольга Завалішина.

Над стрічкою працювала об’єднана команда «Кам’янець-Подільського кіноофісу»: студія незалежного кіно «energ1x Production», «EasyFilm Production» та фотограф Богдан Закордонець.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

19
1

Поділитися з друзями:

реклама