28 Квітня 2021 | 1768

У Кам’янці-Подільському влада «не заперечує» щодо торгівлі промисловими товарами

Таке рішення було прийнято 27 квітня на позаплановому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Кам’янці-Подільському.

Таким чином суб’єкти роздрібної торгівлі отримали дозвіл на роботу протягом карантину.

Так, згідно з протоколом, комісія вирішила, що «карантинні вимоги для «червоної зони» визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 (зі змінами), водночас комісія не заперечує щодо діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю промисловою групою товарів, за умови дотримання усіма суб’єктами господарювання … протиепідемічних вимог».

Також  комісія затвердила звернення до обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запровадження для всіх суб’єктів роздрібної торгівлі однакових вимог до їх діяльності на період карантину та можливості органам місцевого самоврядування приймати відповідні рішення в межах територіальної громади.

Нагадаємо, в понеділок підприємці вийшли під стіни міської ради з вимогою забезпечити рівні умови для роботи підприємців у Кам’янці-Подільському під час карантину.понеділок підприємці вийшли під стіни міської ради з вимогою забезпечити рівні умови для роботи підприємців у Кам’янці-Подільському під час карантину.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

40
5

Поділитися з друзями:

реклама