26 Травня 2023 | 505

У Кам’янці-Подільському відкрився соціального-освітній Хаб

Наприкінці травня у місті відбулось відкриття соціально-освітнього Хабу, де містяни зможуть відвідувати різноманітні події, навчатись та разом розвивати громаду. Хаб служитиме освітнім, гуманітарним та культурним простором для служіння місцевому розвитку.

Проєкт реалізовано благодійним фондом Платформа соціальних змін та Камʼянець-Подільською Єпархією УГКЦ.

«Ми прагнемо змінювати країну через підтримку та розвиток малих громад. Саме тому в просторі будемо організовувати події, націлені на посилення комунікації між різними спільнотами міста та інтеграції вимушених переселенців. Зокрема наша мета — підтримати розвиток організацій громадянського суспільства, а також надати простір для розвитку молоді», — коментує адміністратор Хабу та менеджер Платформи соціальних змін Олег Боянович

Хаб засновники створили з однією метою — активізувати та підтримати стійку спільноту міста. Відтепер кожна мешканка чи мешканець Камʼянця-Подільського, громадські організації та ті, хто мають власну ініціативу, можуть запропонувати свою подію і провести її в Хабі безкоштовно. Особливо до співпраці закликають проєкти та події, які пов’язані з темами розвитку громад, соціального підприємництва, неформальної освіти та інновацій.

Відкриття простору супроводжувалось початком Школи ефективного менеджменту, реалізованої разом з партнерами з м. Рівне Smart People. Учасники будуть розвивати власні управлінські навички та навички командної роботи.

Зокрема у планах розвитку Хабу відкриття соціального-підприємства — кав’ярні. 80% з її прибутку буде направлено виключно на реалізацію громадських проєктів для розвитку Камʼянець-Подільського. Хаб працюватиме за адресою вул. Князів Коріатовичів, будинок 72Г.

Контактною особою центру є представник благодійного фонду Платформа соціальних змін. Якщо ви або ваші знайомі зацікавлені в організації події, просимо звертатись електронною поштою: oleh.boianovych@social-change.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: