1 Жовтня, 2021 | 4252

У Кам’янці-Подільському відкрилася перша оптика мережі «Люксоптика»

29 вересня у Кам’янці-Подільському по вулиці Соборній, 27 відбулося відкриття першої у місті оптики мережі «Люксоптика». Загалом в Україні працює вже 204 торгові точки у 41-му місті.

В оптиці представлено широкий асортимент товарів для краси і здоров’я очей. Тут легко зробити вибір на будь-який смак та гаманець. Наприклад, підібрати контактні лінзи з таким режимом заміни, що найбільше відповідає вашому ритму життя (одноденні, місячні, квартальні), замовити виготовлення окулярів з лінзами будь-якої складності (для роботи за комп’ютером, для читання, для водіїв та ін.), придбати якісні сонцезахисні окуляри зі знижками.

Люксоптика – найбільша та найтурботливіша мережа оптик в Україні. Рітейлер не тільки відкриває нові оптики, але й пропонує спеціальні пропозиції для своїх клієнтів.

Так, для жителів міста Кам’янець-Подільський є чудова можливість перевірити зір за 1 грн при покупці оправи або контактних лінз!

Акція діє з 29 вересня по 29 жовтня 2021 року включно. За 1 грн дорослі та діти від 14 років можуть отримати наступні послуги:

  • скринінговий огляд очей;
  • підбір рецепту (консультативного висновку) на окуляри або контактні лінзи;
  • первинний підбір контактних лінз та засобів догляду за ними;
  • повторна консультація користувачів контактними лінзами.

Записатися на прийом до спеціаліста можна за тел. 0 800 30 98 97 або в Директ соцмереж Люксоптики.

Люксоптика – це місце, де ду-у-уже люблять окуляри, а ще більше вас, людей в окулярах!

Поділитися:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: