25 Травня 2020 | 2183

У Кам’янці-Подільському сесія таки відбулась: розглянули ряд важливих питань

Друга спроба зібрати позачергове засідання сесії в умовах пандемії виявилася успішною. На сесію прийшло 26 депутатів, які проголосували за низку бюджетних питань.

Нагадаємо, 22 травня на сесію зібралось лише 15 депутатів, тож засідання вирішили перенести.

Загалом, щодо ситуації в бюджеті міста, міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що за перший квартал казна недоотримала 24 млн грн.

Депутати проголосували за те, щоб шляхом перерозподілу коштів між головними розпорядниками виділити для медичної галузі міста:

  • 808,4 тис. грн (зекономлені завдяки відпусткам без збереження заробітної плати працівників структурних підрозділів міськради) – на доплати медикам, які на передовій;
  • 200 тис. грн – на матеріальну допомогу лікарям, які захворіють на COVID-19 під час виконання професійних обов’язків;
  • 500 тис. грн – на закупівлю для медзакладів необхідних медикаментів, обладнання і засобів захисту в рамках програми протидії коронавірусу.

Депутати підтримали звернення до керівництва області щодо виплат і для працівників екстреної допомоги, яка фінансується з обласного бюджету.

Проголосували також за рішення щодо програми, яка передбачає роботу виїзної служби надання паліативної допомоги і лікування онкохворих.

З важливого: 500 тис. грн передбачено на закупівлю для дитячих садочків необхідних засобів захисту – масок, рукавиць, деззасобів для рук і поверхонь, паперових рушників, безконтактних термометрів. Оскільки кількість хворих на коронавірус збільшується, дитсадки відкриються в середині-кінці червня.

Перерозподілено кошти й в межах розпорядників: управлінню освіти і науки вдалося зекономити понад 1,3 млн. грн на продуктах харчування в дитсадках. За ці кошти буде придбано теплову камеру для 21-го дитсадка, а в ЗОШ №7 – замінено вікна. 1,2 млн грн – на співфінансування по субвенціях з державного бюджету на ремонт їдалень і «нову українську школу».

Зекономлені 500 тис. грн департамент ЖКГ витратить на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ в різних мікрорайонах міста, для чого необхідно придбати змінні контейнери і портальний навантажувач.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

27
3

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: