15 Листопада 2020 | 2215

У Кам’янці-Подільському розпочався другий тур виборів: без черг та порушень

Сьогодні, 15 листопада, у Кам’янці-Подільському проходить другий тур виборів на посаду міського голови.

Оскільки на Хмельниччині другий тур проходить лише у Кам’янці, а також через заяви з боку обох штабів щодо можливих фальсифікацій та силових варіантів розвитку подій, до вилевиявлення кам’янчан прикута особлива увага як поліції, так і громадських організацій.

Кореспондент Vdalo.info поспілкувався з координатором спостереження Громадянської мережі «ОПОРА» за виборами у Хмельницькій області Андрієм Попиком. Спостерігачі від цієї організації знаходяться на дільницях, а також моніторять ситуацію у складі мобільних груп.

На ранок серйозних порушень, які б впливали на результати голосування, виявлено не було. Серед незначних: недостатня кількість скриньок для голосування на кількох дільницях, а також неправомірнa вимога поліції фотографувати посвідчення спостерігачів.

На окремих дільницях були помічені особи, які проводять екзит-пол. Порушень у їх діяльності не було зафіксовано: опитування проходить на виході з дільниць, тож не впливає на волевиявлення кам’янчан.

Зранку черг на дільницях немає. Більше того,  за спостереженням окремих членів ДВК, явка значно нижча, ніж у першому турі.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

58
5

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: