7 Жовтня 2021 | 1790

У Кам’янці-Подільському подати відомості про кінцевих бенефіціарів можна буде і в суботу, 9 жовтня

У зв’язку із закінченням 10 жовтня терміну внесення інформації про кінцевих бенефіціарних власників, по всій Україні в місцях подачі таких документів сьогодні можна спостерігати величезні черги.

Реєстратори фізично не справляються з потоком людей, які вирішили закрити це питання в останній день. Така ситуація – і в Кам’янці-Подільському.

Задля уникнення соціальної напруги, зважаючи на попит і прохання мешканців громади, міська влада прийняла рішення оголосити працівнику управління надання адміністративних послуг робочий день у суботу, 9 жовтня. Адміністратор здійснюватиме прийом відповідних документів з 8:00 до 15:00 без обідньої перерви.

Документи подаються не лише через управління надання адміністративних послуг Кам’янець-Подільської міської ради. Також юридичні особи можуть звернутися за місцем реєстрації до будь-якого державного реєстратора чи нотаріуса, який надає ці послуги в межах області.

– Гарну новину на цю тему повідомив народний депутат від нашого округу Ігор Марчук. Вчора Комітет з питань економічного розвитку прийняв рішення відтермінувати необхідність внесення до ЄДР інформації про кінцевого бенефіціарного власника для всіх без винятку суб’єктів господарювання ще на 9 місяців. Якщо сьогодні Уряд внесе зміни до закону, а завтра Президент їх підпише – компанії та громадські організації зможуть уникнути штрафів від 17 000 до 51 000 грн, які отримали б через брак часу на збирання необхідної інформації.

Джерело: пресслужба міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
1

Поділитися з друзями:

реклама