10 Листопада 2022 | 1889

У Кам’янці-Подільському починає працювати школа стартапів для студентів

Стартап у Кам’янці-Подільському? А чому б і ні!

Запускаємо стартап школу для студентів вищих навчальних закладів громади!

Почнемо із відбору студентів — аби потрапити на навчання, потрібно написати про вашу ідею.

Аби полегшити вибір, ми придумали кейс та три опції для роботи із ним. Уявімо випускника Василя — війн щойно став магістром з менеджменту, і отримав від батьків в подарунок 25 тис.у.о. на відкриття власної справи. Василь проживає в обласному центрі населенням 250 тисяч людей, але щоліта їздить до бабусі в село 20 км від міста, де є багато садиб, але мало людей.

Василь хоче бути схожим на своїх друзів-девелоперів, він любить флет вайт на кокосовому молоці, подорожувати, і хоче творити зміни у середовищі, де він мешкає.

Тож із своїми друзями, молодими бізнесменами, він промоніторив ситуацію на ринку, роздивився довкола та зупинився на трьох варіантах нового бізнесу.

Допоможіть Василю із запуском бізнесу! Переходьте за посиланням у першому коментарі, де ви знайдете детальний опис завдання. Обирайте кращий варіант бізнесу для Василя, підготуйте презентацію із відповідями та подавайтесь на стартап-школу!

Приймаємо ваші презентації до 15 листопада, а уже 17 листопада запросимо на навчання тих, хто найкраще виконав завдання!

Школа відбуватиметься 18 та 19 листопада у Кам’янці-Подільському, локацію буде повідомлено у запрошенні.

Ця подія відбувається в рамках проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам’янець-Подільській громаді». Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках Ініціативи «Мери за економічне зростання» і виконується у партнерстві з ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»» та Кам’янець-Подільською міською радою.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
0

Поділитися з друзями:

реклама