7 Лютого 2022 | 1678

У Кам’янці-Подільському лунатимуть електросирени: що треба робити

У середу, 9 лютого, у Кам’янці-Подільському з 10:00 до 12:00 перевірятиметься централізована система оповіщення. Буде ввімкнено електросирени.

Пресслужба міської ради заспокоює: хвилюватися не варто, адже такі перевірки системою цивільного захисту здійснюються щоквартально.

Управління з питань НС та ЦЗН міської ради нагадує, як діяти в таких ситуаціях:

  • почувши звук сирени, необхідно підійти до найближчого гучномовця (якщо це на вулиці), або увімкнути радіо чи радіоприймач (налаштувавши його на хвилю УР-1, радіо: Хіт ФM (FM 106,2), «Львівська хвиля» (105,7);
  • прослухати повідомлення, далі – діяти відповідно до вказівок та рекомендацій.

Також жителів міста закликають забезпечити порядок і чистоту в підвальних приміщеннях своїх будинків, що за потреби слугуватимуть як найпростіші укриття (особливо якщо будинок перебуває у власності ОСББ).

Якщо будинок обслуговує управлінська компанія – зверніться до неї по допомогу, аби привести приміщення до належного стану та забезпечити їх належне утримання.

Рекомендуємо батькам навчити своїх дітей правильним діям при трансляції повідомлення «Увага всім!» (звучання сирен). Адже обізнаність – запорука безпеки!, – резюмується у повідомленні.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: